Auto-Connect 720MDFRING15 Installation Ring 15'' /38cm
Auto-Connect 720MDFRING15
Sale info
  • Condition: New
  • Sale type: BTW/21%
  • Stock : 2 -4 days extra delivery time
Productinfo:
  • 15 inch MDF speaker ring
    Recessed for flush mounting
    Suitable for speaker grille
    Made of 25 mm MDF
    MDF speaker ring
    Specifications
    Dimensions: 15 inches / 380 mm
    Hole diameter: Ø 352 mm
    Speaker outer diameter: Ø 403 mm
    Cutout depth: 12 mm
    Thickness: 25 mm